Zofia Grabowska-Andrijew, Ewa Lachowska-Żarska, Urszula Olczyńska, Alina Rzepecka, Barbara Zdanowicz, Piotr Żarczyński, Kazimierz Żarski. Najważniejszym punktem spotkania było ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród.

Decyzją pięcioosobowego jury w składzie: Alina Rzepecka – przewodnicząca, Maria Wardęga – członek, Marlena Włodarczyk – członek, Piotr Żarczyński – członek, Kazimierz Żarski – sekretarz, laureatami konkursu zostali:

Agata Nowak z Poznania– Nagroda Główna, rower ufundowany przez Zasada Bikes, Anna Kobylińska z Warszawy - Nagroda im. Marii Ewy Aulich ufundowana przez przyjaciół patronki konkursu.

Wyróżnienia zdobyli:
1. Justyna Bożewicz z Augustowa,
2. Agata Brzezińska z Wrocławia,
3. Paulina Karycka z Nowinki,
4. Anna Lach z Skarżysko-Kamienna,
5. Emilia Marniok z Łazisk,
6. Krzysztof Matyśkiewicz z Waleńczowa,
7. Wiktor Mirek z Krzepic,
8. Dominika Podgórska z Wielunia,
9. Patrycja Sobieska z Augustowa,
10. Dominika Świaczny z Tychów,
11. Monika Włosek z Kalet.

W sumie na konkurs napłynęły 232 wiersze z całej Polski. Na adres biblioteki utwory poetyckie przesłało 79 osób w wieku od 15 do 30 roku życia. Wiersze dotarły m.in. z Augustowa, Białej Podlaskiej, Częstochowy, Gdańska, Głogowa, Kielc, Kluczborka, Krakowa, Poznania, Pruszkowa, Warszawy, Wrocławia, ale też od lokalnych twórców.

Nie wszyscy laureaci mogli uczestniczyć w gali. W ich imieniu wiersze zaprezentowali Nina Pawlaczyk i Marek Berger. Spotkanie muzycznie uświetnił występ wokalistek z Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury i Sportu w Wieluniu.

Po oficjalnej części spotkania warsztaty poetyckie z uczestnikami konkursu przeprowadzili: Zofia Grabowska-Andrijew, Ewa Lachowska-Żarska, Alina Rzepecka, Piotr Żarczyński i Kazimierz Żarski.