Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Nasze programy

Nasze programy

  • WYDARZENIA
Program informacyjny, poruszający lokalne sprawy naszego miasta. Autorzy programu odwiedzają domy kultury, interweniują w sprawach drażliwych, mówią nawet o przysłowiowej dziurze w drodze. Informują o działalności spółdzielni mieszkaniowej i administracji osiedli. Zapraszamy do oglądania "WYDARZEŃ".

Piątek: 18.00, Sobota: 09.00, Niedziela: 13.00

 

  • POGODA
Prognoza pogody dla Wielunia i regionu.

Zawsze po "Wydarzeniach"

  • MAGAZYN SPORTOWY

Piątek: po "Wydarzeniach" (premiera), sobota, niedziela (powt.)

  • TEMAT TYGODNIA
Program publicystyczny w formie magazynu, który przedstawia i komentuje najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia, którymi żyją mieszkańcy Wielunia. Tematyka jest szeroka - od spraw z pozoru przyziemnych po politykę. Jest też miejsce na prezentację ludzkich dramatów. Przedstawiane są różne poglądy, różne pomysły rozwiązania wieluńskich problemów.

Piątek:  po "Magazynie Sportowym" (premiera), sobota, niedziela (powt.)

  • SZORTPRESS
Audycja jest okazją do prezentowania różnego rodzaju imprez odbywających się w wieluńskich przedszkolach i szkołach.

Piątek: po "Temacie tygodnia" (premiera), sobota, niedziela (powt.)

  • KULTURALNA TVK
Program, który przybliża widzom to co w ostatnim tygodniu było ważne dla wieluńskiej kultury i o czym się mówiło. W programie jest też miejsce na promocję młodych twórców i artystów. Autorami programu są Kamila Marciniak-Pieprzyk i Piotr Zięba.

Sobota: po "Temacie tygodnia" (premiera), niedziela (powt.)


O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.