Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Internet

Informacje o usłudze

Oferujemy dostęp do Internetu w technologii EuroDOCSIS 3.0

- szybkie, stałe łącze

- brak limitu przesłanych danych

- nie trzeba utrzymywać linii telefonicznej

- umowa na czas nieokreślony

Opłata instalacyjna: 100,00 zł z VAT

Abonament od 45,37 zł z VAT

Oferta przeznaczona dla Abonentów sieci TVK odbierających pakiet podstawowy programów satelitarnych. Wykorzystywana jest istniejąca infrastruktura sieci TVK.

Instalacja polega na zainstalowaniu nowego gniazda RTV lub zwrotnicy multimedialnej; od tego przyłącza prowadzony jest kabel koncentryczny do modemu. Modem dostarczany jest z kablem ethernet ("skrętka") o długości ok. 1,5m.

Komputer powinien posiadać działającą kartę sieciową (każdy system operacyjny, który obsługuje zainstalowaną kartę i obsługuje protokół DHCP). Połączenie przez USB nie jest już wspierane.

Dzięki technologii EuroDOCSIS 3.0 sieć gotowa jest do oferowania przepustowości nawet powyżej 100Mb/s dla abonenta przy pojemności jednego segmentu 400Mb/s).

Do podstawowego typu modemu można podłączyć jedno urządzenie - komputer lub router (jeden adres MAC). Zamówienie modemu z routerem lub podłączenie własnego routera umożliwia dzielenie połączenia przez wiele urządzeń (komputery, smartfony, smart tv itp.)

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

SPRAWDŹ PRĘDKOŚĆ

Kliknij tutaj lub tutaj (serwer w Warszawie) na tester poniżej.

Testuj tylko na połączeniu kablowym. Zmierzona prędkość nie powinna odbiegać znacząco od prędkości w cenniku.

Sprawdź prędkość

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl