W finale dwudniowych zawodów para Jarosław Kornacki - Krzysztof Gaik wygrała wprawdzie 2-0, ale nie bez problemów z najstarszymi graczami turnieju Piotrem Kopytnikiem i Andrzejem Strzałą.  Nie bez problemów, gdyż w drugiej partii weterani prowadzili już 15-10. Finisz młodzieży był jednak imponujący. Dlatego Kornacki i Gaik wygrali 21-18, a finał bez straty seta.

Trzecie miejsce w turnieju zajęli Robert Majtyka i Filip Majtyka uchodzący za braci, a tak naprawdę tata Robert i syn Filip Majtyka, którzy w meczu o miejsce na najniższym stopniu podium pokonali 2-1 Tobiasza Hadriana i Bartosza Macurka.

Jeżeli siatkówka na piasku to nie mogło oczywiście zabraknąć na zawodach Pawła Szczepaniaka - przedstawiciela PLUS GSM, który wraz z Urzędem Miejskim i WOSiR był organizatorem turnieju.