Testosteron to sztuka o  relacjach damsko-męskich.  Dżentelmeni w garniturach urządzają przyjęcie weselne w sali gimnastycznej o obciachowych zielonych lamperiach. Inteligentów stać najwyżej na udekorowanie okien obowiązkowymi balonikami. Ślub nie doszedł do skutku: sercem panny młodej rządziło nie uczucie, ale show-biznes.

Jest to powód do męskich rozmów o problemach z kobietami. I o tym, że coś silniejszego od samych mężczyzn zmusza ich, by się w te problemy wciąż na nowo wikłać. Czyli tytułowy testosteron. A zatem zapowiada się ciekawa sztuka. To na początek. W ciągu całego 2008 roku czeka nas jeszcze kilka innych ciekawych premier.

Sztuka jest teatralnym odzwierciedleniem kinowego hitu duetu Konecki- Saramonowicz, który w ubiegłym roku można było oglądać w kinach. A zatem jeśli mają Państwo ochotę wybrać się na spektakl, radzimy się pośpieszyć.

W kinie Syrena, które zresztą już od 7 marca wyświetlać będzie drugą, znakomitą komedię wspomnianego duetu zatytułowaną “Lejdis” pozostało już dosłownie kilkanaście biletów.

A w "Lejdis" w głównych rolach pojawiają się tak znakomite aktorki jak Anna Dereszowska, Edyta Olszówka czy Magdalena Różczka. Tego filmu naprawdę nie wolno przegapić!

"Testosteron" a zaraz potem "Lejdis" 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fot. Robert Kałuża