Tak czy inaczej WOSiR cały czas inwestuje, modernizuje istniejące już obiekty czego przykładem jest hala sportowa przy Częstochowskiej w której ostatnio zainstalowano nową nawierzchnię z której korzystać będą wszyscy użytkownicy obiektu, a będzie też założone nowe i zarazem oszczędne oświetlenie. Ale to jeszcze nie wszystko jeśli chodzi o modernizację tego obiektu.


Co jeszcze uda się zrobić w najbliższym czasie? Zobacz video. A teraz przenosimy się na teren krytego basenu przy POW. Tutaj niemal każdego lata prowadzone są prace modernizacyjne. Nic zresztą w tym dziwnego, bowiem wysłużony już obiekt trzeba po prostu liftingować.


W przeciwnym wypadku basen kryty pewnie by już nie działał, a innego nie mamy przecież w Wieluniu. To częściowo takie prace, który zwykły użytkownik obiektu pewnie nie zauważy gołym okiem, ale gdyby ich nie zrobiono basen by po prostu nie mógł działać.


Po raz kolejny zapraszamy także na otwarte kąpielisko przy Broniewskiego. Warto nacieszyć się pływaniem pod chmurką, bo pogoda tego lata niestety nie rozpieszcza i tak naprawdę nie wiadomo ile jeszcze przed nami słonecznych i gorących dni.