W sobotę 19 listopada uprzejmości ze strony wielunian również nie było i podopieczni Bartłomieja Matejczyka pokonali 3:0 KPS Chełmiec Wałbrzych, w setach do siedemnastu, dziewiętnastu i dwudziestu czterech. Zwycięstwo cieszy tym bardziej, że WKSu nie przestały omijać kłopoty kadrowe.

Los nie nie oszczędza zwłaszcza środkowych, co spowodowało, że po kilkutygodniowej przerwie w treningach do zespołu wrócił zawodnik, który sezon 2022/23 praktycznie miał już spisać na straty.

W podsumowaniu konfrontacji warto dodać, że zawodnikiem meczu -już po raz drugi w tym sezonie w Wieluniu - został rozgrywający WKSu Jędrzej Brożyniak. W sobotę 26 listopada wielunianie rozegrają mecz we Włoszczowie z tamtejszym Hetmanem, a do swojej twierdzy wrócą 3 grudnia na rywalizację z Tygrysami Strzelin.