Powieść to fikcja literacka, ale autorka starała się oddać realia czasów i miejsc, w jakich rozgrywa się akcja. Dlatego dużo czytała o Wieluniu i jego historii. Podczas spotkania z czytelnikami, autorka chętnie opowiadała o swojej pracy. Odpowiadała na pytania i rozdawała autografy.
Ci, którzy mieli już okazję przeczytać książkę, bez wahania polecają ją jako ciekawą i wciągającą lekturę. Książkę można nabyć w wieluńskich księgarniach. Lada dzień będzie miał również premierę audiobook „Znajdy”, którego fragmentu jako pierwsi wysłuchali wielunianie podczas spotkania w muzeum.
KSIĄŻKA O WOJENNYCH LOSACH WIELUŃSKIEJ RODZINY [VIDEO]
Wieluń 1939 roku. Sześcioletni Lolek cieszy się z narodzin braciszka. 1 września na miasto spadają bomby i zmieniają jego szczęśliwe dzieciństwo w pasmo dramatów. Rodzina Sitarzy opuszcza dom i wyrusza w nieznane - tak w skrócie rozpoczyna się akcja książki „Znajda” Katarzyny Kieleckiej, która miała promocję w Muzeum Ziemi Wieluńskiej.
Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.