Dziewczęta występujące pod szyldem MKS PMDKiS Wieluń rywalizowały tam jednak poza konkursem. Podobnie zresztą, jak podopieczne trenera Tomasza Gustawa w lidze juniorek młodszych, których przeciwnik z Piotrkowa Trybunalskiego z powodów technicznych tym razem nie dojechał na pierwszy mecz do Wielunia.

Niedzielny mecz też odbył się w ramach ligi juniorek młodszych i niespodzianki w nim nie było. Trzeba jednak obiektywnie przyznać, że gospodynie zaprezentowały się w nim o wiele lepiej niż na inaugurację rozgrywek w Pabianicach, gdzie zostały rozgromione wynikiem 4:48.

Tym razem tylko w pierwszej połowie zostały zdominowane przez rywalki. Po przerwie gra się na szczęście wyrównała i choć z końcowej porażki 12:28 na pewno cieszyć nie należy, to z gry, zwłaszcza długimi fragmentami drugiej płowy, na pewno tak.