W miejscowości, kojarzącej się wszystkim Polakom z datą 15 lipca 1410 roku i zwycięstwem wojsk polsko -litewskich nad Krzyżakami, mieszkanka Okalewa wywalczyła najpierw wicemistrzostwo Polki juniorek w jeździe indywidualnej.

Nazajutrz powtórzyła to osiągnięcie w wyścigu ze startu wspólnego. Warto dodać, że w konkurencjach, w których drugie miejsca zajmowała Dominika, dobrze wypadła również jej klubowa koleżanka.

Sandra Bralińska była trzynasta w czasówce, a w rywalizacji ze startu wspólnego uplasowała się na piętnastej pozycji. Ponadto z wychowanków MLKS-u w jeździe na czas ósmą pozycję w kategorii orlików zajął Adam Kuś z Hurom BDC Development.

Z kolei Karol Kuklewicz z Chrobrego Głogów zdobył brązowy medal w wyścigu ze statu wspólnego w rywalizacji do lat 23. W tej samej konkurencji Kuś uplasował się tuż za czołową dziesiątką.