Drugie miejsce zajął Łukasz Janiszewski z klubu UMED Łódź, który stracił do zwycięzcy 45 sekund, a na trzecim zameldował się Damian Skupiński z Wieluń Biega.

Ze stowarzyszenia będącego głównym organizatorem zawodów, w czołówce zameldowali się ponadto: Jacek Mordalski- piąty i zamykający pierwszą dziesiątkę Artur Jasiński.

Najlepszą wśród przedstawicielek płci pięknej okazała się natomiast Paulina Szarzyńska z BZ Training System Kraków.

Zawodnicy, którzy ukończyli bieg, pokonali dwie liczące 2,5 km pętle ulicami: Królewską, Targową, POW, Staszica, Chopina, Moniuszki, Krakowskim Przedmieściem, Reformacką, Zamenhofa i Narutowicza.

Niepowtarzalny klimat stworzyła również pora, o której rozgrywano zawody. Wiceburmistrz Wielunia wystartowała bowiem uczestników punktualnie o godz. 20.02.

Przed startem z kolei zdecydowana większość biegaczek i biegaczy Wieluńskiej Piony wzięła udział we wspólnej rozgrzewce. Z kolei przed ceremonią dekoracji najlepszych, na placu Legionów odbył się efektowny pokaz Street Workoutu.

Na wszystkich uczestników biegu czekał na mecie posiłek regeneracyjny. Poza Wieluń Biega w organizację Wieluńskiej Piony włączyło się Stowarzyszenie Rajsport Active, i gmina Wieluń.