Pierwsza połowa była wprawdzie dość wyrównana, ale po przerwie goście szybko powiększali przewagę, by wygrać dość pewnie. Pierwsza połowa była również wyrównana w drugim meczu wielunian.

Jednak tym razem w drugiej połowie to gospodarze wyraźnie przeważali i nie dali szans starszemu, ale złożonemu wyłącznie z dziewcząt, zespołowi ChKS-u Łódź.
Ukryte obawy Filipa znalazły odbicie na boisku i w ostatnim meczu Emkaesiacy ulegli Anilanie Łódź 12:22.

Udany występ zanotował za to młodszy zespół MKSu PMDKiSu, złożony z chłopców i dziewcząt - prowadzony przez Maję Zienkiewicz.

Podobnie, jak w pierwszym turnieju w Wieluniu, w drugich zawodach w hali ChKSu w Łodzi również odniósł komplet zwycięstw za trzy punkty i umocnił się tym samym na pozycji lidera swojej grupy.