Jak się okazało, młodzi zawodnicy z Opolskiego dobrze kalkulowali i po ich niespodziewanej i pewnej wygranej z Wartą drugą Sieradz 4:1 to właśnie OKS Olesno został zwycięzcą 17. edycji memoriału.

Tym samym na 2 miejsce zepchnięta została Warta druga, a na trzecie WKS Siatkarz pierwszy. Miejsca tuż za podium zajęły natomiast zespoły: Warta pierwsza Sieradz - czwarte, AS Sulmierzyce - piąte i WKS Siatkarz drugi- szóste.

Królem strzelców memoriału został z kolei Wojtek Chachuła z Warty - zdobywca 9 goli. Najlepszym bramkarzem został wybrany Kuba Wisiński, również z Sieradza, a nasz rozmówca Igor Walczak został MVP turnieju.

W Wieluniu została również nagroda dla najsympatyczniejszego piłkarza, którym uznano Filipa Poziemskiego z WKSu Siatkarza drugiego.