Ukrainiec o 28 sekund wyprzedził Kenijczyka Launena Kawlię, który z kolei miał prawie minutę przewagi nad Piotrem Pałką z CKS Budowlani Częstochowa. Najlepszym z wielunian okazał się triathlonista Kamil Magott, który zajął 25. Z kolei w nieoficjalnej klasyfikacji uczestników urodzonych w Wieluniu zwyciężył Piotr Psuja, który zajął 17. miejsce.

Warto dodać, że dla licznie zgromadzonej publiczności rywalizację relacjonował znany komentator radiowy Tomasz Zimoch, a na mecie uczestnicy odbierali pamiątkowe medale z rąk dwukrotnego medalista igrzysk paraolimpijskich Jacka Przebierały i siatkarza Cuprum Lubin. Nagrody najlepszym zawodnikom wręczali   siatkarski mistrz świata Mariusz Wlazły oraz burmistrz Paweł Okrasa.