Mające lepszy od Bonzo bilans bramkowy Marcepany zadowalał remis i cel bez większych problemów osiągnęły. Bonzo w końcówce dopiero śmielej zaatakował i choć w ostatnich minutach miał dwie znakomite okazje, to gola nie udało mu się strzelić. Tym samym Marcepany - po remisie 0:0 w ostatnim meczu - obroniły pierwsze miejsce w turnieju.

Tylko dwie drużyny zgłosiły się do kategorii młodszej (rocznik 2003 i młodszy), w której w jedynym spotkaniu Ziomki spod Biedronki rozgromiły Czerwone Diabły 10:2. Tylko w pierwszej połowie, zakończonej nikłym prowadzeniem tych pierwszych 2:1 gra była w miarę wyrównana. Po przerwie okazało się, że posiadający w składzie większą liczbę zawodników WKS Ziomki zachowały zdecydowanie więcej sił, z kolei rywale słabli z każdą minutą i już na początku drugiej połowy wiadomo było, że zwycięzcą zostanie drużyna... spod Biedronki.

Królem strzelców młodszej kategorii został Janek Wiśniewski. W tej samej grupie najlepszym bramkarzem uznano Kacpra Pilarza, a najlepszym zawodnikiem Bartka Tomanika. Nagrody indywidualne otrzymali też piłkarze starszej grupy. Królem strzelców został tu Łukasz Niedźwiecki, najlepszym golkiperem został Jakub Popiołek, a najlepszym zawodnikiem Patryk Chadryś. Podobnie jak w poprzednich edycjach turnieju na Olriku, zmaganiom piłkarzy towarzyszyły dwie konkurencje indywidualne.

Tradycyjnie już organizatorami zawodów byli: Wieluński Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Spółdzielczy Dom Kultury. Dlatego nagrody najlepszym drużynom, wyróżnionym zawodnikom i najlepszym w konkurencjach indywidualnych wręczali: kierownik WOSiR Jacek Raszewski, Ewa Łuczak- kierownik SDK oraz wiceburmistrz Janusz Pamuła.