Mimo że spotkanie MKS-u z Trójką Ostrołęka zakończyło się identycznym rezultatem, jak mecz przed tygodniem z AZS AWF Warszawa, to przebieg tych dwóch konfrontacji był całkiem inny. Dość powiedzieć, że w 44 min. gospodarze prowadzili zaledwie 18:16, podczas, gdy w 40 minucie potyczki z AZS AWF gromili rywali 21:6. Na szczęście ostatnie 20 minut było w wykonaniu MKS-u całkiem inne.

Warto dodać, że przed meczem działacze MKS podziękowali juniorom, ostatni sezon reprezentowali klub w drużynie młodzieżowej. Z rąk prezesa Sylwestra Perliceusza i wiceprezesa Eugeniusza Panka okolicznościowe upominki otrzymali zawodnicy, którzy grali w MKS od kategorii młodzika : Robert Pawelec, Szymon Famulski, Oskar Klimas, Artur Olbiński i Michał Cieślak oraz gracze wypożyczeni na miniony sezon z Tropsa Poddębice: Wiktor Bienias, Jakub Urbańczyk, Robert Hynasiński i Michał Majewski.

reporter: Jacek Piwnicki, zdjęcia: Marcin Pietrzak