Przy okazji naszej rozmowy burmistrz wrócił do szóstej edycji Wieluńskiego Dance'a, który po raz pierwszy odbył się w obsadzie międzynarodowej.

Wracając do zawodów strzeleckich, każdy ze startujących oddał z wiatrówki po 5 strzałów z odległości 10 metrów. Miło nam poinformować, że przedstawiciele TVK WSM zdominowali rywalizację, zajmując w pierwszej czwórce trzy miejsca. Zwycięzcą został Robert Kałuża, który po zawodach - chcąc nie chcąc - po raz pierwszy musiał się ustawić z drugiej strony kamery.

Nasz operator zdobył 46 punktów, drugiej miejsce zajął zawodnik również związany z naszą redakcją - Grzegorz Pacyna, który wystrzelał 45 punktów i zwyciężył po dogrywce z prezesem Radia Ziemi Wieluńskiej - Gabrielem Wygędaczem. O podium otarł się natomiast nasz człowiek od sportu - Jacek Piwnicki, który w pięciu strzałach zdobył 44 oczka.

reporter: Jacek Piwnicki, zdjęcia: Robert Kałuża