Zobacz, jak reagowali wielunianie na wydarzenia pierwszej połowy: podczas hymnu i rozpoczęcia meczu, po nieuznanej bramce Polaków i po golu Rosjan.

W drugiej połowie gorących momentów również nie brakowało. Wszyscy najbardziej będą jednak pamiętać moment z 57 minuty i gola Kuby Błaszczykowskiego.

Remis dający nadzieję na awans do ćwierćfinału wszyscy przyjęli z ostrożną radością, a walka i zangażowanie podopiecznych Franciszka Smudy wywołały słowa uznania.

Niestety, więcej rozmów nie udało nam się przeprowadzić. Aura cały mecz straszyła, ale w czasie spotkania była w miarę łaskawa dla wielunian. Ze złej strony dała o sobie znać dopiero tuż po ostatnim gwizdku niemieckiego arbitra. Jak jednak widać, mimo ulewy niektórzy kibice nadal cieszyli się z remisu 1:1.

reporter: Jacek Piwnicki, zdjęcia i montaż: Marcin Pietrzak