Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Telewizja kablowa

III Piknik Agroturystyczny za nami

III Piknik Agroturystyczny za namiW sobotę mogliśmy się świetnie bawić i wypoczywać a wszystko to dzięki zorganizowanemu przez starostwo powiatowe III Pikniku Agroturystycznemu połączonym z Międzypowiatowym Przeglądem Zespołów Folklorystycznych.


Dla mieszkańców Wielunia i okolic czekało wiele atrakcji przede wszystkim pyszne jedzenie chleb ze smalcem i bigos po staropolsku, mieszkańcy powiatu mogli również podziwiać pracę okolicznych hafciarek i rzeźbiarzy. Można było skorzystać z przejażdżki konno i bryczkami. Nie zabrakło atrakcji dla dzieci i konkursów dla dorosłych.

O charakter folklorystyczny zadbały zespoły wiejskie, które śpiewem i tańcem ludowym zabawiały przybyłych na piknik.

Wiele atrakcji wywołała loteria fantowa, której zakończeniem było wręczenie nagrody głównej - pobytu w gospodarstwie agroturystycznym.

Atrakcją wieczoru był występ kabaretu "Rżysko" z Nysy (na zdjęciu), który zaprezentował niezwykle ambitny i wesoły program. Festyn zakończył się dyskoteką.

TVP SPORT w pakiecie podstawowym

Od 13 czerwca TVP Sport dostępny będzie również w pakiecie podstawowym (cyfrowo w systemie DVB-C w jakości HD oraz analogowo 207,25Mhz). Prosimy ponownie wyszukać kanały.

Zmiany w pakiecie podst. TV cyfrowej

Prosimy wyszukać ponownie kanały cyfrowe. Aktualna lista (kliknij)

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja