Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

AWANS NA DZIESIĄTĄ POZYCJĘ W TABELI [VIDEO]

Pierwsze punkty w sezonie, i to od razu trzy w jednym meczu, wywalczyli szczypiorniści MKS-u Wieluń. Podopieczni Tomasza Derbisa w trzeciej kolejce pierwszej ligi pokonali w hali WOSiR Moto-Jelcz Oława 31:24, awansując tym samym z czternastej na dziesiątą pozycję w tabeli.

Przewaga gospodarzy od poczatku była wyraźna, a w drugiej połowie dwa razy urosła do dziesięciu bramek. Wielunianie nie potrafili jednak dobić rywali i pozwolili oławianom na w miarę honorową porażkę.

Wyróżnienie dla najlepszego wśród gospodarzy całkiem zasłużenie otrzymał Krzysztof Książek. Wychowanek ŚKPR Świdnica błyszczał nie tylko w ataku, ale i w prowadzeniu gry, imponując zwłaszcza efektownymi dograniami na koło do Radosława Majdy.

W sobotę 30 września MKS zagra w Zawierciu z Viretem CMC i będzie to konfrontacja za 6 punktów, gdyż zajmujący czternaste miejsce w tabeli rywale ustępują wielunianom jedynie gorszym bilansem bramek.

Natomiast 7 października emkaesiacy podejmą ASPR Zawadzkie, który do tej pory jako jedyny zespół w grupie pozostaje bez punktów.

Na tej stronie używamy cookie

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.