Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

AWANS NA DZIESIĄTĄ POZYCJĘ W TABELI [VIDEO]

Pierwsze punkty w sezonie, i to od razu trzy w jednym meczu, wywalczyli szczypiorniści MKS-u Wieluń. Podopieczni Tomasza Derbisa w trzeciej kolejce pierwszej ligi pokonali w hali WOSiR Moto-Jelcz Oława 31:24, awansując tym samym z czternastej na dziesiątą pozycję w tabeli.

Czytaj więcej...

WYSOKA AMPLITUDA SPORTOWYCH EMOCJI

Nie lada emocji dostarczyły wieluńskim kibicom mecze rozgrywanej w hali WOSiR-u ósmej edycji turnieju Giganci Siatkówki. Trzy z czterech meczów zawodów zakończyły się dopiero po pięciu setach. Na inaugurację Cuprum Lubin dość niespodziewanie pokonał włoski Power Voleey Mediolan 3:2.

Czytaj więcej...

ROZPOCZĘLI SERIĘ SPARINGÓW (VIDEO)

W połowie przygotowań do sezonu 2016/17 znajdują się szczypiorniści MKS. Na początek dwukrotnie - z kilkugodzinną przerwą - podejmowali ChKS Łódź, który pokonali 38:24 i 40:20. Wyżej ocenić jednak trzeba wygraną z innym zespołem z miasta włókniarzy.

Czytaj więcej...

ŁÓDZKIE GIMNASTYCZKI TRENOWAŁY W WIELUNIU

Czołowe w kraju w kategoriach młodzieżowych gimnastyczki artystyczne ponownie gościły w Wieluniu. Na obiektach WOSiR-u wykuwały bowiem formę zawodniczki UKS 41 Łódź. Wśród dziewcząt w zróżnicowanym przedziale wiekowym (od 7 do 12 lat) nie zabrakło medalistek mistrzostw Polski.

Czytaj więcej...

ZŁOTY MEDAL DLA NATALII GUZIK

Na Mistrzostwach Polski Juniorów w Szachach Szybkich oraz Błyskawicznych, które na początku sierpnia odbywały się w Koszalinie Wieluń reprezentowało pięciu zawodników: Natalia Guzik, Michalina Matyjasek, Szymon Wojtasik, Adam Słonina i Paweł Szymoniak. Opiekunem  podczas zawodów był  Waldemar Wolniaczyk. Znakomity występ zaliczyła Natalia Guzik.

Czytaj więcej...

WKS - INAUGURCJA PIŁKARSKIEJ KLASY OKRĘGOWEJ (VIDEO)

Na inaugurację sezonu w piłkarskiej klasie okręgowej WKS Wieluń zremisował na stadionie WOSiR z Orkanem Buczek 4:4. Jak wskazuje wynik, spotkanie było niezwykle interesujące i obfitowało w wiele zwrotów akcji.

Czytaj więcej...

PIERWSZE ZAWODY PLAŻÓWKI NA BOISKACH PRZY "EKONOMIKU" [VIDEO]

Na nowo otwartych boiskach do siatkówki plażowej przy Zespole Szkół nr 1 rozegrano pierwszą dużej rangi imprezę. W wielogodzinnych zawodach nie brakowało emocji równych tym, które możemy obserwować na olimpijskich plażach w Rio.

Czytaj więcej...

SPORTOWE ZMAGANIA W SKOMLINIE [VIDEO]

Po raz 17. od momentu reaktywacji naszego powiatu sportowcy rywalizowali w Skomlinie w Igrzyskach Ziemi Wieluńskiej. Z gier zespołowych tradycyjnie odbyły się turnieje piłki ręcznej mężczyzn, piłki nożnej mężczyzn, koszykówki mężczyzn oraz siatkówki mężczyzn i po kilku latach przerwy także kobiet.

Czytaj więcej...

OTWARCIE SKATE-PARKU

Image Znamy program niedzielnej imprezy uroczystego otwarcia w Wieluniu skate parku. Ten wieluński będzie miał dwa Banki o wysokości 190cm i Funbox o wysokości 95cm z Grindboxem na 40 cm.

Czytaj więcej...

PRACOWITY POCZĄTEK WAKACJI

Image W tym roku wakacje wieluńskich szachistów są bardzo pracowite. Natalia Guzik brała udział w Obozie szachowym oraz Turnieju Open w Wiśle w dniach 27.06-5.07. Była w nim rozstawiona z numerem 35 i zajęła 13 miejsce wypełniając pierwszą normę na kandydata na mistrza oraz zdobywając nagrodę dla najlepszego zawodnika w rankingu do 1650.

Czytaj więcej...

Na tej stronie używamy cookie

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.