Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

WIZYTA MARSZAŁKA I SPECJALNA WYSTAWA O WIELUNIU [VIDEO]

Przyjazd Marszałka Józefa Piłsudskiego, występ orkiestry dętej i chórów na muzealnym tarasie oraz otwarcie nowej wystawy o Wieluniu to główne atrakcje tegorocznej Nocy Muzeów, która odbyła się w  Muzeum Ziemi Wieluńskiej. Imprezie towarzyszył piknik rodzinny na plantach zorganizowany przez Urząd Miejski.

Czytaj więcej...

ANGIELSKIE PIOSENKI W WYKONANIU PRZEDSZKOLAKÓW [VIDEO]

W Przedszkolu nr 2 zorganizowano trzecią już edycję Międzyprzedszkolnego Przeglądu Piosenki Angielskiej „I like to sing”. Dzieci z grup 5-6 latków doskonale sobie radzą ze śpiewaniem piosenek w języku angielskim, mali artyści potrafią również poradzić sobie z tremą.

Czytaj więcej...

MILIONY NA MODERNIZACJE I REMONTY DRÓG POWIATOWYCH [VIDEO]

Powiatowy Zarząd Dróg, którym kieruje Alicja Krzemień zapowiada, że rok 2018 będzie na terenie powiatu wieluńskiego rekordowym jeśli chodzi o remonty i modernizacje dróg. Budżet na ten cel zamyka się kwotą prawie 13 mln złotych.

Czytaj więcej...

DLA MŁODYCH LUDZI CIEKAWYCH ŚWIATA

Uczniowie liceów z łódzkiego, a zatem także z Wielunia mogą wziąć udział w Szkole Letniej w Chengdu w Syczuanie w dniach 25 lipca a 1 sierpnia 2018. Zapraszają Władze Prowincji Syczuan - Partnerskiej prowincji Województwa Łódzkiego. Warunkiem uczestnictwa jest skończone 18 lat w momencie wyjazdu.

Czytaj więcej...

Z HUMOREM, DOWCIPEM I ARTYSTYCZNYMI WYSTĘPAMI [VIDEO]

Festiwal Talentów to jedna ze sztandarowych imprez organizowanych przez Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Gromadzicach. Jego kolejna edycja odbyła się w podwojach Domku Harcerza. W trakcie imprezy swoimi talentami pochwalili się nie tylko podopieczni z Gromadzic.

Czytaj więcej...

TAJEMNICZA ŚMIERĆ 28-LATKA W WIELUNIU

Ciało 28- letniego mężczyzny znaleziono na jednym z wieluńskich osiedli w środku nocy z wtorku na środę 23 maja. Okoliczności zgonu mężczyzny wyjaśnia policja pod nadzorem wieluńskiej prokuratury. Ze względu na dobro śledztwa policja nie udziela innych informacji w sprawie- informuje TVK WSM- Monika Klonowska z wieluńskiej komendy policji.

Czytaj więcej...

PRZEGRALI CZWARTY MECZ Z RZĘDU [VIDEO]

Tego jeszcze w historii wieluńskiego szczypiorniaka nie było! Pierwsza drużyna MKS-u przegrała czwarty mecz z rzędu pierwszej ligi w hali WOSiR-u. O końcowym wyniku 28:33 dla Olimpii Piekary Śląskie zadecydował okres pierwszej połowy, gdy z prowadzenia 3:2 dla wielunian zrobiło się 10:4 dla gości.

Czytaj więcej...

JEDENASTA EDYCJA WIELUŃSKIEJ PĘTLI [VIDEO]

Po raz jedenasty ulicami centrum naszego miasta pobiegli uczestnicy Wieluńskiej Pętli. W Biegu głównym na dwa i pół kilometra niespodzianki nie było i po raz kolejny zwyciężył Tomasz Juszczak.

Czytaj więcej...

RAZ JESZCZE O SPRZEDAŻY KORONY CANDLES S.A. [VIDEO]

W związku z dużym zainteresowaniem naszych widzów tematem sprzedaży wieluńskiego producenta świec niemieckiemu koncernowi Gala Kerzen w materiale video prezentujemy cały wywiad z prezesem Korony Candles S. A. Andrzejem Wróblem. Wywiad został wyemitowany na antenie TVK WSM 11 maja w Temacie Tygodnia.

Czytaj więcej...

NOMINACJE, WYRÓŻNIENIA I AWANSE ZAWODOWE [VIDEO]

Wozy bojowe oraz inny strażacki sprzęt na dziedzińcu komendy powiatowej PSP to od wielu lat znak, że na jej terenie organizowana jest uroczystość z okazji Dnia Strażaka. Nie inaczej było i tym razem. Zresztą jeśli chodzi o sprzęt, to wieluńska jednostka może pochwalić się jednym z najnowocześniejszych w województwie łódzkim.

Czytaj więcej...

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.