Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

NOWOROCZNY KONCERT KOLĘD W KOŚCIELE [VIDEO]

Noworoczne koncerty kolęd wokalistów i zespołów działających przy PMDKiS to już wieloletnia tradycja. Nie inaczej było też na początku 2019. Z kolędami i pastorałkami w kościele pw. św. Stanisława Biskupa Męczennika wystąpił Chór i Zespół Muzyki Dawnej PMDKiS w Wieluniu.

Czytaj więcej...

WSPÓLNE KOLĘDOWANIE NA „WIELUŃSKIEJ STAJENCE” [VIDEO]

Ósma już edycja Wieluńskiej Stajenki odbyła się oczywiście w kinie „Syrena”. Kiedyś kolędy śpiewano w m.in. w WDK-u, ale od kiedy impreza nabrała artystycznego rozmachu potrzebuje też więcej artystycznej przestrzeni. W koncercie klimatem osadzonym wokół Bożego Narodzenia wystąpiła cała plejada wykonawców.

Czytaj więcej...

EMOCJONUJĄCA LICYTACJA I CIEKAWE KONCERTY [VIDEO]

Już po raz siódmy z Orkiestrą Owsiaka zagrała też biblioteka miejska. Tym razem, niewątpliwą atrakcją spotkania okazał się spektakl przygotowany na podstawie fragmentów "Zemsty" Aleksandra Fredry. Na scenie zaprezentowali się uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Wieluniu.

Czytaj więcej...

PRAWIE 120 TYSIĘCY OD WIELUNIA DLA WOŚP [VIDEO]

Uliczna kwesta podczas 27 finału Orkiestry Owsiaka zaczęła się w Wieluniu już we wczesnych godzinach porannych. Trzeba uczciwie przyznać, że w tym roku orkiestrowi wolontariusze, a było ich w naszym mieście prawie 150 nie mieli łatwego zadania. Choć wiało i lało atmosfera i tak była gorąca.

Czytaj więcej...

NAUCZYCIELE NA ZWOLNIENIACH, ODWOŁANE LEKCJE W SZKOŁACH [VIDEO]

Specjalna konferencja w wieluńskim Ratuszu burmistrza Wielunia i szefostwa Zakładu Placówek Oświatowo- Wychowawczych poświęcona była trudnej sytuacji w szkołach prowadzonych przez Gminę Wieluń. Pedagodzy ze SP nr 5, a później ze SP nr 4 masowo udali się na zwolnienia lekarskie.

Czytaj więcej...

ZAŚPIEWAŁA KOMPOZYCJE Z ALBUMU „STORIES”

Na Dworcu Kulturalnym Wieluń Dąbrowa z kameralnym koncertem wystąpiła Agnieszka Hekiert- wokalistka jazzowa, szerszej publiczności znana z programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w którym prowadzi wokalne zajęcia ze śpiewającymi celebrytami. Hekiert zagrała koncert w towarzystwie bułgarskiego pianisty Konstantina Kostova.

Czytaj więcej...

POCHWALILI SIĘ KOLEJNĄ NAGRODĄ

Chór Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury i Sportu w Wieluniu zajął II miejsce w 25. Międzynarodowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. Ks. Kazimierza Szwarlika w Będzinie w kategorii chórów dziecięcych. Chór otrzymał nagrodę pieniężną - 2000 zł, ufundowaną przez Marszałka Województwa Śląskiego - Jakuba Chełstowskiego.

Czytaj więcej...

ZDERZENIE DWÓCH AUT NA POW

Dynamiczna, zimowa pogoda jaką mamy w tym tygodniu w Wieluniu niewątpliwie utrudnia życie nie tylko pieszym, ale też kierowcom. Chwila nieuwagi i może dojść do nieprzewidzianego zdarzenia. We wtorek 15 stycznia na ul. POW jadące w kierunku centrum renault clio zjechało na chodnik i uderzyło w przystanek autobusowy.

Czytaj więcej...

TEATRALNE POROZUMIENIE WIELUNIA Z ŁODZIĄ

Podczas niedawnego przedstawienia spektaklu „Antygona w Nowym Jorku” z repertuaru Teatru Nowego w Łodzi, które miało miejsce w kinie „Syrena” dyrektor Wieluńskiego Domu Kultury Elżbieta Kalińska oraz burmistrz Wielunia Paweł Okrasa podpisali z teatrem specjalne porozumienie.

Czytaj więcej...

DRUGA KOBIETA W RADZIE MIEJSKIEJ WIELUNIA [VIDEO]

Na kolejnym posiedzeniu Rady Miejskiej Wielunia samorządowcy do swojego grona przyjęli nową koleżankę. Ślubowanie złożyła bowiem Anna Dziuba- Marzec. Przypomnijmy, że Anna Dziuba- Marzec weszła do rady na miejsce Pawła Rychlika, który został posłem na Sejm RP.

Czytaj więcej...

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl