Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

SPOŁECZNIK I PASJONAT DREWNA NA SPOTKANIU Z DZIEĆMI [VIDEO]

W ramach cyklu „W służbie człowiekowi” w MiG Bibliotece Publicznej odbyło się spotkanie z Wacławem Witkowskim, właścicielem tartaku w Rychłowicach, społecznikiem, żeglarzem i szkutnikiem, ale przede wszystkim pasjonatem drewna.

W wydarzeniu wzięły udział dzieci z przedszkoli nr 2 i 3, które sporo dowiedziały się o gatunkach drzew i zwierzętach żyjących w lesie, a także o wykorzystaniu drewna w wielu dziedzinach życia.

Przedszkolaki miały okazję dokładnie obejrzeć przyniesione specjalnie na spotkanie gałęzie różnych gatunków drzew. Na koniec Wacław Witkowski przeczytał dzieciom opowiadanie o leśnych zwierzętach. Następnie wszyscy ustawili się do wspólnego pamiątkowego zdjęcia.

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.