Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

NOWY PROJEKT WIELUŃSKIEGO DOMU KULTURY [VIDEO]

WDK rozpoczyna realizację projektu „Artystyczne oczekiwania. Murale na przystankach autobusowych w gminie Wieluń”.  Dofinansowanie w kwocie 39 400 zł. placówka otrzymała z Programu Dotacyjnego „Niepodległa 2023”.

Piękne dzieła będą zdobić przystanki autobusowe w 6 wioskach na terenie gminy Wieluń. Przystanki staną się poczekalniami artystycznymi.
Ponadto na sezon wiosenno-letni WDK zaplanował realizację wielu  imprez kulturalno - rozrywkowych, m.in. nową formę  święta naszego miasta.

Plenerowych atrakcji w Wieluniu nie zabraknie. Z pewnością będzie kulturalnie, ciekawie i wesoło, a co najważniejsze, żeby tylko dopisała pogoda. 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.