Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

DROGOWE INWESTYCJE W SAMYM CENTRUM MIASTA [VIDEO]

Przegląd drogowych inwestycji zaczynamy od ulicy Ciepłowniczej. To bodaj największa tego typu inwestycja od czasu generalnej przebudowy ulicy Popiełuszki. Budowa współfinansowana jest ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład - Program Inwestycji Strategicznych w kwocie 18,7 mln złotych.

Między Warszawską a Szkołą Muzyczną powstanie zupełnie nowa droga, reszta zaś po przebudowie dostosowana będzie do standardu ulicy Popiełuszki właśnie. Inwestycja, której całkowity koszt to 24 600 000 złotych, połączy ulicę Sieradzką z rondem u zbiegu ulic ks. Jerzego Popiełuszki oraz Warszawskiej.

Ulica Stodolniana. Zakres prac obejmuje wykonanie nawierzchni drogi z betonu asfaltowego, wykonanie nawierzchni chodnika, zjazdów do posesji i miejsc postojowych z kostki betonowej.

Rozbudowa ulicy Kijak w Wieluniu obejmuje wykonanie nawierzchni drogi z betonu asfaltowego, wykonanie nawierzchni chodnika, zjazdów do posesji z kostki betonowej, wykonanie kanalizacji deszczowej, przebudowa sieci telekomunikacyjnej i linii energetycznej.

Przebudowa ulicy Długiej w Rudzie - odcinek pomiędzy skrzyżowaniami z ul. Floriańską oraz ul. Sportową” Zakres prac obejmuje wykonanie nawierzchni drogi z betonu asfaltowego, wykonanie nawierzchni chodnika, zjazdów do posesji z kostki betonowej, wykonanie kanalizacji deszczowej, wykonanie kanału technologicznego. 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.