Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

DO ZOBACZENIA W TVK WSM [VIDEO]

W ten weekend zapraszamy do obejrzenia drugiej części relacji z ostatniej sesji Rady Miejskiej. Tutaj też sporo mówiono o inwestycjach na drogach, ale na posiedzeniu zabrakło niestety przedstawicieli zarządców dróg krajowych i wojewódzkich. Sporo pytań było za to do Powiatowego Zarządu Dróg.

Kwestie o które pytano na bieżąco omawiane są też na sesjach radnych powiatowych, a zatem i w naszej stacji. W obszernej relacji z sesji będzie też dyskusja o Strategii rozwoju Gminy Wieluń na lata 2023- 2030 oraz zmianach w budżecie Gminy Wieluń na rok bieżący. W tym kontekście mówiono też o zadłużeniu Gminy Wieluń. Chodziło bowiem o sprawę zaciągnięcia kolejnego długoterminowego kredytu na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań oraz kredytu na pokrycie deficytu budżetowego. 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.