Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

CIEKAWY PROJEKT WIELUŃSKIEGO PRODUCENTA MUZYCZNEGO [VIDEO]

W koncercie w kinie Syrena w ramach artystycznego projektu Daligo wystąpiła Patrycja Błach. Projekt DALIGO powstał z inicjatywy wieluńskiego producenta muzycznego Pawła DaliGo Gogola. Debiutuje na polskiej scenie muzycznej albumem "On się nie zmieni", który oficjalną premierę będzie miał jesienią 2023 roku.

Wokalistką projektu jest Patrycja Błach. Pochodząca ze Zdziechowic k. Praszki wokalistka ma na swoim koncie udział w takich programach jak All Together Now czy Szansa na sukces. Debiutancka płyta projektu DALIGO oscyluje w stylistyce popowo- rockowej, z elementami ragtime, jazzu i biesiady.

Jej mocną stroną są przemyślane teksty przypominające poezję śpiewaną. Album opowiada perypetie związkowe 10 kobiet pokazując trudności jakie napotykają w drodze po miłość.

Dłuższa relacja z tego koncertu na naszej antenie pojawi się w przyszły weekend w Kulturalnym Temacie Tygodnia. Już teraz zapraszamy. 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.