Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

KOLOROWE WARSZTATY DLA DZIECI Z UKRAINY [VIDEO]

„Pomaluj mój świat” to cykl warsztatów plastycznych, jakie zorganizowała MiG Biblioteka Publiczna z myślą o dzieciach z Ukrainy. Zajęcia, które odbyły się trzykrotnie poprowadziła malarka Elena Mirzajewa.

W ostatnim spotkaniu wzięli udział uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Wieluniu. Tematem przewodnim zajęć był portret matki, która w sercu każdego zajmuje szczególne miejsce.

Ukraińskie dzieci stworzyły prace pełne kolorów, miłości i nadziei. Artystka bezinteresownie zaangażowała się w cykl warsztatów plastycznych dla dzieci, które wraz z rodzicami uciekły do Wielunia przed wojną na Ukrainie. 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.