Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

CENNE PORADY Z ZIELARSKIEGO PODWÓRKA [VIDEO]

Temat  wykładu „Ziołowa apteczka” bez wątpienia zainteresował słuchaczy Uniwersytetu III wieku, gdyż dotyczył zdrowia. Uczestnicy spotkania dowiedzieli się z prelekcji m. in. tego, jak działają zioła na ludzki organizm. Okazuje się, że właściwości ziół są naprawdę szerokie.

Pomagają one zwalczać niegroźne dolegliwości,  np. bóle głowy, katar czy kaszel. Obecnie leczenie chorób odbywa się zazwyczaj za pomocą syntetycznych środków farmakologicznych, jednak ziołolecznictwo wciąż jest popularne.

Wiele osób decyduje się na stworzenie własnej ziołowej apteczki, dostępnej                w każdej chwili. Najlepsze zioła na ból głowy, czyli jedną z najpowszechniejszych dolegliwości to: rumianek, rozmaryn, mięta pieprzowa, melisa, szałwia lekarska, imbir i kozłek lekarski.

Po tak wyczerpującym wykładzie słuchacze Uniwersytetu III wieku już dobrze  wiedzą,  jakimi ziołami uzupełnić swoją domową apteczkę. Dodatkowo, każdy uczestnik otrzymał przydatny przewodnik po świecie naturalnych produktów ziołowych. 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.