Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

PYTANIA O NOWĄ OBWODNICĘ I REMONTY NA DROGACH [VIDEO]

Podczas ostatniej sesji Rady Powiatu samorządowcy dużo dyskutowali o inwestycjach na drogach, nie tylko tych swoich- powiatowych, ale również krajowych. Na posiedzenie zaproszono bowiem przedstawiciela łódzkiego oddziału GDDKiA oraz posła Pawła Rychlika.

Powód to inwestycje na krajowych szlakach przebiegających przez powiat wieluński. W szczególności skupiono się na nowej, południowo- zachodniej obwodnicy Wielunia. Co nowego w sprawie? Przekonajmy się. Nie ma co ukrywać, że nowa obwodnica Wielunia jest jeszcze bardziej oczekiwana niż ta istniejąca już od kilku lat.

W dalszej części obrad samorządowcy powrócili tez do sprawy niedokończonej w sumie inwestycji jaką realizowano na drodze krajowej w kierunku Gaszyna. To w sumie kuriozum, bowiem na 300 metrach właśnie w stronę Gaszyna urywa się ciąg pieszo rowerowy. Inwestycję z taką właśnie przerwą zrealizowano już 2 lata temu. Nie jest dokończona, a czy będzie? Zobacz video.

Z kolei radny Jakub Jurdziński upomniał się o kolejną inwestycję, która dotyczy przejścia dla pieszych przy popularnym Domku Harcerza. Nie jest tu bezpiecznie, przechodzi tędy bowiem dużo dzieci właśnie na zajęcia do PMDKiS.

 

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.