Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

O SPORTOWYCH INWESTYCJACH I PRACACH NA DROGACH [VIDEO]

W dalszej części obrad, na kanwie tego co stało się na początku posiedzenia poruszono po raz kolejny temat sportowych inwestycji, które w planach ma Gmina Wieluń, a które wciąż nie są realizowane. Mowa oczywiście o budowie nowej hali sportowej przy SP nr 5 czy choćby boisku na Starych Sadach.  

Temat budowy nowej hali przy Sp nr 5 powrócił też w dalszej części posiedzenia, ale pytano również o inwestycje na drogach, także też przyszłe. W tym kontekście powrócono też do sprawy m.in. budowy nowej ronda u zbiegu ulic Krajowskie Przemieście, Kochelskiego i Głowackiego.

Nie będzie to niestety wcale takie proste jak wydawało się na początku. Mówiono też   o dziurach na drogach. Pierwsza część relacji z sesji Rady Miejskiej pojawi się u nas w ten weekend w drugiej odsłonie Tematu Tygodnia. W roli głównej pytania radnych do burmistrza Okrasy o zasygnalizowane w materiale inwestycje, ale nie tylko. 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.