Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

MAJĄ AMBITNE PLANY NA NASTĘPNE LATA

W Miejskiej Bibliotece zorganizowano jubileuszowe spotkanie z okazji 10-lecia Dyskusyjnego Klubu Książki działającego przy książnicy. Dokładnie pod koniec kwietnia 2013 r. miłośnicy książek spotkali się po raz pierwszy. Był urodzinowy tort i prezentacja ukazująca dorobek klubu. Nie zabrakło też sentymentalnych wspomnień.

Statystyki są imponujące. W ramach DKK odbyły się w bibliotece aż 82 spotkania, podczas których rozmawiano o książkach o różnorodnej tematyce.

Gośćmi klubu były takie znakomitości jak: Anna Brzezińska, Roman Czejarek, Ałbena Grabowska, Maria Czubaszek, , Wojciech Jagielski, Sławomir Koper, Teresa Lipowska, Marcin Meller, Jędrzej Pasierski, Andrzej Pilipiuk, Andrzej Stasiuk, Kazik Staszewski.

DKK ma ambitne plany na następne lata działalności i jednocześnie zaprasza na spotkania wszystkich których łączy pasja czytania i poznawania nowych książek. Kolejne odbędzie się w czerwcu. Szczegóły na Facebooku, Instagramie i stronie internetowej biblioteki.

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.