Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

ODWOŁALI KULICKIEGO Z FUNKCJI PREZESA KOMUNALNEJ


Na początku maja Rada Nadzorcza Przedsiębiorstwa Komunalnego Sp. z o.o. w Wieluniu odwołała z funkcji Członka Zarządu - Prezesa Zarządu Spółki firmy Tomasza Kulickiego, który tę funkcję sprawował przez ostatnich kilka lat. Dlaczego tak się stało, nie wiadomo.

Jednocześnie Rada Nadzorcza z dniem 5 maja 2023 roku powołała na stanowisko Członka Zarządu – Prezesa Zarządu Spółki Marcina Gorzelaka. Gorzelak ma 38 lat. Jest absolwentem Uniwersytetu Opolskiego.


Studiował na kierunku Pedagogika Pracy z Doradztwem Zawodowym. Od 2006 roku pracuje w handlu. Od 2015 roku w finansach, przechodząc wszystkie szczeble awansu zawodowego. Prywatnie mąż i ojciec trójki dzieci.

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.