Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

NOWE BOISKO W NOWYM ROKU SZKOLNYM [VIDEO]

Hala sportowa jak również nowoczesny budynek warsztatów budowlanych to jak się okazuje nie ostatnia inwestycja ZS nr 1 w szkolną infrastrukturę. Placówka prowadzona przez powiat wieluński chciałaby mieć jeszcze zupełnie nowe szkolne boisko. I będzie miała.

Nowe boisko na terenie szkoły ma zostać oddane do użytku jeszcze w tym roku kalendarzowym, ale na początku nowego roku szkolnego. Jak będzie wyglądać? Zobacz video.

W sprawie budowy nowego boiska władze powiatu z wykonawcą inwestycji podpisały umowę. Inwestycja zostanie dofinansowana z budżetu Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach programu „Sportowa Polska”. Na ten cel przeznaczono 310 tys. zł. 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.