Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

WYRÓŻNIENIA I STATUETKI ZA SPORTOWĄ AKTYWNOŚĆ [VIDEO]

Gala z okazji z okazji 25-lecia działalności klubu Olimpiad Specjalnych „Słoneczko” zorganizowana rzecz jasna przez ZS Specjalnych w Wieluniu była bardzo wzruszającą uroczystością. Na widowni oprócz zaproszonych gości zasiedli przede wszystkim Ci najważniejsi, uczniowie z niepełnosprawnością intelektualną pobierający naukę w ZS Specjalnych, ale nie tylko.

Gala była więc podsumowaniem dotychczasowej, sportowej pracy, bowiem uczniowie bardzo lubią sport i udzielają się w wielu dyscyplinach. Galę poprowadziła Katarzyna Wyrębak- dyrektor ZS Specjalnych, a wszystko zaczęło się od specjalnej, sportowej prezentacji.

To okolicznościowe spotkanie było też okazją do podsumowań i wyróżnień dla tych, którzy tworzyli i do tej pory wspierają i zarazem promują sportową działalność ZS Specjalnych. Wręczano zatem specjalne statuetki przy okazji przypominając długoletnią działalność „Słoneczka” w Wieluniu na tle Olimpiad Specjalnych.

Milo nam poinformować, że wyróżniono także naszą telewizję. Otóż stacja TVK WSM, obok radia otrzymała nominację w kategorii Bystre Oko Olimpiad Specjalnych Polska Łódzkie. Sportowa aktywność młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną jest nie do przecenienia.

Takie dyscypliny jak tenis stołowy, pływanie, bocce czy bowling od lat cieszą się dużym powodzeniem, co potwierdzają także specjalni goście, zaproszeni na wieluńską galę jak również wieloletni dyrektor Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Gromadzicach Andrzej Lach, który od kilku lat jest już na emeryturze, ale cały czas kibicuje niepełnoprawnej młodzieży.

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.