Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

CIEKAWA OFERTA ZAJĘĆ DLA CAŁYCH RODZIN [VIDEO]

Muzealny Uniwersytet Rodzinny wznawia działalność po feryjnej przerwie. Podczas inauguracji nowego semestru wręczono indeksy studentom oraz nakreślono plan działań na najbliższe miesiące.

Muzealny Uniwersytet Rodzinny działa przy Muzeum Ziemi Wieluńskiej. Są to zajęcia warsztatowe, lekcje muzealne, gry, wycieczki, które na celu mają poznawanie historii ziemi wieluńskiej. Tematyka spotkań jest bardzo szeroka.

Zajęcia są skierowane do uczniów szkół podstawowych, ale udział w nich biorą także osoby dorosłe. Spotkania w ramach MUR odbywają się co dwa tygodnie zarówno w obiektach muzealnych, jak i w terenie. 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.