Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

NIEBANALNE PIOSENKI I CIEKAWE PREZENTACJE [VIDEO]

„Wieczór poezji przy świecach”, a w jego ramach piętnasty już Powiatowy Konkurs Piosenki Poetyckiej,  jak zawsze odbył się w podwojach II LO im. J. Korczaka. Młodzi wokaliści z którymi warsztaty wokalne poprowadzili tym razem trenerzy Magdalena Syposz oraz Michał Rorat.

Magdalena Syposz- wokalistka, pedagog z zamiłowania i z zawodu, absolwentka Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, Michał Rorat- pianista, kompozytor, aranżer, i pedagog śpiewali podczas wieczornego koncertu piosenki Agnieszki Osieckiej.

W sumie na koncertowej scenie zaprezentowało się 11 młodych uczestników. Wokalne występy oceniało tym razem jury w składzie Zdzisław Spychała, Elżbieta Kalińska, Magdalena Wicher, Katarzyna Panaszek i Krzysztof Siudmak.Główną nagrodę piętnastego Powiatowego Konkursu Piosenki Poetyckiej otrzymał Jakub Czernek za wykonanie utworu  „Żegnaj mi, Krakowie”.

Obszerną relację z „Wieczoru poezji przy świecach” i zarazem Powiatowego Konkursu Piosenki Poetyckiej pokażemy w ten weekend w Kulturalnym Temacie Tygodnia. Zapraszamy zaraz po Szortpressie. 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.