Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

DO ZOBACZENIA W TVK WSM [VIDEO]

W ten weekend na antenie naszej stacji także relacja z sesji Rady Miejskiej, posiedzenia z 9 marca. Na pytania radnych odpowiadali tym razem naczelnicy urzędowych wydziałów oraz Skarbnik Miasta Anna Podgórniak. Na sesji nie było bowiem burmistrza Okrasy jak również jego zastępczyni Joanny Skotnickiej- Fiuk.

W relacji będzie m.in. mowa o sytuacji finansowej Gminy Wieluń w kontekście obsługi kredytów, ale też odszkodowania dla firmy Centrotechnika, która zakupiła tereny po byłej Cukrowni.

To wszystko związane jest z punktami dotyczącymi WPF Gminy Wieluń na lata 2023- 2036 oraz zmianami w budżecie Gminy Wieluń na ten rok. Relacja z sesji jak zwykle na koniec programu w Temacie Tygodnia, zaraz po relacji z sesji Rady Powiatu. Zapraszamy. 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.