Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

MYŚLĄ O KOLEJNYCH INWESTYCJACH W SZPITALU [VIDEO]

W przededniu otwarcia w wieluńskim szpitalu najważniejszej w ostatnich latach inwestycji, czyli nowego SOR rodzą się pytania co można jeszcze udoskonalić w wieluńskiej lecznicy. Możliwości lokalowe są spore, jak za chwilę się okaże pomysły też, ale na to wszystko potrzeba sporych pieniędzy.

Do zagospodarowania po starym SOR będzie m.in. ok. 600 m2 powierzchni. Było też pytanie o utworzenie w szpitalu apteki. Ta jednak w najbliższym czasie na pewno nie powstanie, choć kiedyś tam była.  

Będzie za to poradnia medycyny pracy, poradnia kardiologiczna i długo oczekiwany przez pacjentów rezonans magnetyczny. Fizycznie jest on już w szpitalu, ale jego instalacja jeszcze trwa. 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.