Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

W RAMACH PROGRAMU „KULTURA BEZ BARIER” [VIDEO]

„Biblioteka nie wyklucza” to tytuł projektu jaki realizuje Powiatowa Biblioteka Publiczna w ramach programu „Kultura bez barier”. Na ten cel pozyskano grant w wysokości 97 220 zł. ze środków PFRON. Po szkoleniach dla kadry przyszedł czas na realizację cyklu warsztatów dla użytkowników biblioteki.

Ostatnio odbyły się zajęcia z tworzenia makramy. Uczestniczyli w nich czytelnicy oraz pracownicy biblioteki. Warsztaty są dostępne dla wszystkich zainteresowanych bez względu na możliwości fizyczne, percepcyjne czy intelektualne.

Po zakończeniu warsztatów odbędzie się wystawa podsumowująca projekt. Zaprezentowany zostanie również mural stworzony w ramach tego przedsięwzięcia na ścianie budynku, w którym znajduje się biblioteka.

 

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.