Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

WSPÓLNE PATROLE POLICJANTÓW I STRAŻNIKÓW LEŚNYCH

Wieluńska policja zacieśnia współpracę z Nadleśnictwem Wieluń. Jej efektem będą wspólne patrole dzielnicowych i strażników leśnych na terenach leśnych powiatu wieluńskiego. Chodzi oczywiście o poprawę bezpieczeństwa oraz zwalczanie przestępstw na zalesionych obszarach.

Chodzi tu między innymi o przeciwdziałanie i zwalczanie kłusownictwa oraz przejawów wszelkiego szkodnictwa łowieckiego, jak również kradzieże drewna, dewastację i zaśmiecanie lasów.

W trakcie patroli zwracana jest również uwaga na kierowców, którzy naruszają zakaz wjazdu do lasu pojazdami mechanicznymi. Takie wspólne działania wieluńskich dzielnicowych i leśników na rzecz poprawy bezpieczeństwa w lasach będą kontynuowane.

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.