Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

POKAZALI, ŻE LUBIĄ I POTRAFIĄ SIĘ BAWIĆ [VIDEO]

Standardy muzyki rozrywkowej w aranżacji na harmonijkę ustną, najbardziej znane, lubiane,  wciąż pozostające w pamięci przeboje znakomitych artystów zaprezentował słuchaczom Uniwersytetu III Wieku Janusz Grochmalski, doradca zawodowy z Sieradza.

Od wielu lat pasją Janusza Grochmalskiego jest właśnie muzyka. Instrumenty, z którymi  chętnie występuje przed publicznością  to gitara, mandolina i harmonijka ustna.

Podczas spotkania w WDK słuchacze Uniwersytetu  III Wieku po raz kolejny pokazali, ze lubią i potrafią się bawić. Chętnie poddali się pięknej muzyce śpiewając i nucąc znane piosenki.
 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.