Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

WIELE CIEKAWYCH ZAJĘĆ I INNYCH ATRAKCJI [VIDEO]

W Publicznym Przedszkolu nr 2 przy ul. POW odbył się „dzień otwarty” dla rodziców oraz dzieci, które będą uczęszczać do przedszkola w nowym roku szkolnym. Z tej okazji w placówce przygotowano wiele ciekawych zajęć i innych atrakcji.

Spotkanie rozpoczęło się przedstawieniem „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”. W rolę bohaterów teatrzyku wcieliły się nauczycielki przedszkola. Ponadto rodzice wraz z dziećmi poznali organizację i funkcjonowanie placówki.

Przyszłe przedszkolaki miały okazję poczuć atmosferę zabaw w przedszkolu  uczestnicząc w zajęciach plastycznych,  muzyczno-ruchowych  i sensorycznych. Rodzice dzielili się swoimi opiniami na temat tego, czym kierowali się przy wyborze przedszkola.

Dzień otwarty w Przedszkolu nr 2 pozwolił także przedstawić placówkę jako środowisko przyjazne dziecku, otwarte na jego potrzeby oraz wychodzące naprzeciw oczekiwaniom rodziców. 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.