Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

W ROLI GŁÓWNEJ PYTANIA DO ZARZĄDU POWIATU [VIDEO]

Podczas posiedzenia radnych powiatowych raz jeszcze nawiązano do sprawy odwołania z funkcji dyrektora Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Gromadzicach Mirosława Kubiaka. Przypomnijmy, Kubiak został odwołany z tej funkcji na mocy decyzji zarządu powiatu z końca stycznia.

W tej chwili Ośrodkowi szefuje Barbara Mazur i tak będzie do końca sierpnia. Starostwo ogłosi bowiem nowy konkurs na stanowisko dyrektora ośrodka. Nowy dyrektor pojawi się w Gromadzicach 1 września. A teraz o tym co zadziało się w sprawie na ostatniej sesji.

W dalszej części posiedzenia mówiono też o wieluńskim szpitalu. Tym razem w kontekście finansów lecznicy, ale też nowego SOR. Jego uruchomienie przesunie się jeszcze w czasie. Stanie się to najpewniej jak zapowiada szefowa wieluńskiego szpitala pod koniec marca. 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.