Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

KARDIOLOGIA INWAZYJNA DLA PACJENTÓW Z CHOROBAMI SERCA [VIDEO]

Uruchomienie oddziału kardiologii inwazyjnej w wieluńskim szpitalu stało się faktem dokładnie 1 marca. Od tego dnia oddział pracuje w strukturach wieluńskiego szpitala, a administruje nim Grupa American Heart of Poland, która z kardiologią do Wielunia przeniosła się z Sieradza.

Grupa American Heart of Poland zapewnia pacjentom w ponad 20 ośrodkach medycznych w całym kraju kompleksową, ciągłą, wielospecjalistyczną i nowoczesną opiekę medyczną. Chodzi w szczególności o osoby z różnymi postaciami ostrego zespołu wieńcowego, w tym z ostrym zawałem serca.

Nietrudno więc zgadnąć, że uruchomienie takiego oddziału w Wieluniu wzbudziło niemałe zainteresowanie nie tylko mediów, ale też pacjentów z chorobami serca, którzy będą korzystać z lekarskiej pomocy.

Bardzo zadowolony z tego faktu jest również starosta wieluński Marek Kieler. Ordynatorem wieluńskiego oddziału kardiologii inwazyjnej Grupy American Heart of Poland jest dr Andrzej Wnęk.

Za leczenie pacjentów z chorobami serca zapłaci NFZ, a oddział zlokalizowany jest m.in. w pomieszczeniach  w których w czasie pandemii funkcjonował oddział covidowy. Szpital we współpracy z Grupą American Heart of Poland planuje też uruchomienie w lecznicy poradni kardiologicznej. 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.