Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

TYMCZASOWE ZMIANY W ORGANIZACJI RUCHU

W związku z robotami drogowymi związanymi z rozbudową ulicy Ciepłowniczej - docelowo łączącej ulicę Warszawską z Sieradzką nastąpiła zmiana organizacji ruchu polegająca na zamknięciu przejazdu kolejowego w ciągu ulicy Błońskiej (dojazd do oczyszczalni ścieków). W najbliższym czasie pojawią się także kolejne utrudnienia.

Te związane będą z częściową rozbiórką jezdni odcinka ulicy Ciepłowniczej w rejonie ZUGiLu i Energetyki Cieplnej. Uczestników ruchu drogowego prosimy o zachowanie ostrożności, zwracanie uwagi na oznakowanie i stosowanie się do zmienionej organizacji ruchu.

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.