Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

KARDIOLOGIA INWAZYJNA W SP ZOZ WIELUŃ [VIDEO]

Od marca w wieluńskim szpitalu działa oddział kardiologii inwazyjnej. Jest prowadzony przez prywatny podmiot Grupę American Heart of Poland. Nie oznacza to jednak, że za lecznie trzeba będzie płacić. Wręcz przeciwnie, będzie ono finansowane przez NFZ.

Oddział będzie zlokalizowany m.in. w pomieszczeniach  w których w czasie pandemii funkcjonował oddział covidowy. Więcej na ten temat powiemy za tydzień w Wydarzeniach.

Niebawem w lecznicy zacznie też pracę zupełnie nowy Szpitalny Oddział Ratunkowy. Tymczasem przypomnijmy co na temat tego oddziału mówiła na styczniowej sesji Rady Powiatu dyrektor szpitala Anna Freus. 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.