Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

KONFERENCJA W RZEMIOŚLE I ZBIÓRKA PODPISÓW [VIDEO]

W ramach zainaugurowanej w miniony poniedziałek objazdowej akcji Koalicji Obywatelskiej zatytułowanej „Tu jest przyszłość”  województwo łódzkie oraz sam Wieluń odwiedziła Izabela Leszczyna- posłanka Platformy Obywatelskiej.

Towarzyszyli jej także inni posłowie i senatorowie Beniamin Godyla, Ewa Matecka, Tomasz Głogowski i Janusz Pęcherz. W siedzibie Cechu Rzemiosł Różnych odbył się z tej okazji specjalny briefing. Spotkanie zorganizowane zostało przez lokalne struktury Platformy Obywatelskiej na czele z Tomaszem Kąckim, byłym wójtem Gminy Mokrsko.

Po zakończeniu briefingu Izabela Leszczyna oraz towarzyszący jej parlamentarzyści wybrali się na spacer po Wieluniu podczas którego zbierali od mieszkańców miasta  podpisy pod projektem ustawy traktującej o finansowaniu metody in vitro z budżetu państwa. Był też czas na spotkanie z mieszkańcami Wielunia właśnie w Cechu Rzemiosł Różnych. 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.