Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

SERIA ZDJĘĆ UKAZUJĄCYCH DIALOG CZŁOWIEKA Z ZIEMIĄ [VIDEO]

„Dialog z ziemią” – wystawa autorstwa Magdaleny Klimczak właśnie miała swój finisaż w Muzeum Ziemi Wieluńskiej. Prace mieszczące się na pograniczu fotografii artystycznej i dokumentalnej zrodziły się z osobistych spostrzeżeń autorki. Dziś człowieka pracującego na polu zastąpiły maszyny.

Dawne narzędzia pokrywa mech i rdza. Dlatego autorka zrobiła serię zdjęć ukazujących dialog człowieka z ziemią odtwarzając czynności, jakie dla rolnika były niegdyś codziennością.

Projekt pokazuje tożsamość człowieka i jego życie od wieków związane z ziemią. Magdalena Klimczak, która jest fotoreporterką i nauczycielką zapowiada, że w tym temacie nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa.

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.