Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

TWORZY TECHNIKĄ SUCHYCH PASTELI

W Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej odbył się wernisaż wystawy malarstwa Lidii Markiewicz–Kołodziej „Scena życia”. Obecni na spotkaniu goście mieli okazję zobaczyć 10 niezwykłych obrazów, dzięki którym przenieśli się do świata dawnej polskiej wsi. Video ze spotkania wkrótce na naszej stronie.

Z kolei w ubiegłym roku w bibliotecznej galerii malarka pokazała wystawę zatytułowaną „Sentymentalna”. Sama autorka mówi o sobie „Artystyczna dusza, zamieszkała w Pątnowie. Tworzę techniką pasteli suchych. Malować lubię od dziecka, ale pasję rozwinęłam dopiero trzy lata temu”.

Podczas artystycznego wydarzenia w bibliotece, autorka opowiedziała m.in. o początkach swojej pasji, kluczowych tematach jakie podejmuje oraz kto i co ją inspiruje. Ekspozycję można oglądać do 31 marca 2023 r. 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.